Pożyczki a oszczędzanie czyli rzecz o pro-zysku

Robota to sposób na zarobienie pieniędzy służących do utrzymania się. Natomiast nikt nie powinien wydawać wszystkich wypracowanych przez siebie pieniędzy. Wszelcy teoretycy gospodarek od non stop komunikują, że istotą dobrej kondycji finansowej osoby fizycznej jest, oprócz robocie zarobkowej, dodatkowo zachowywania i przezorne gospodarowanie odłożonymi środkami. Takim gospodarowaniem na 100% nie jest trzymanie pieniędzy w przysłowiowej skarpecie. Środki zdeponowane w ten sposób istotnie tracą na wartości przez wzgląd procesów inflacyjnych (wzrostu opłat łagodzącego siłę nabywczą posiadanych środków).

W następstwie tego też oszczędzanie winno iść w parze z rozumowym inwestowaniem posiadanych pieniędzy. Najprostszym trybem od przez cały czas było włożenie pieniędzy na lokatę. Ten materiał płatniczy polega na „zamrożeniu” naszych pieniędzy w banku na ustalony termin, za co w zamian dostajemy odsetki, w wysokości paru odsetków w skali roku. Nie są to wiec nadmiernie wysokie zyski, choć jest to pewno najbezpieczniejszy sposób inwestowania oszczędności. Istnieją tymczasem również inne formy wkładania oszczędności.

Pro-Zysk gwarantuje wysokie oprocentowanie zysku
Pro-Zysk gwarantuje wysokie oprocentowanie zysku

Przykładową z nich są pożyczki społecznościowe. Co to takiego? – zapyta niejeden ewentualny inwestor. Przybliżmy w takim przypadku zasadę funkcjonowania pożyczek społecznościowych. Za przykład niech posłuży tu spółka Nobiles2 i jej propozycja. Program oszczędzania Pro-Zysk, oferowany poprzez Nobiles2, opiera się oczywiście na pożyczkach społecznościowych. W skrócie mówiąc Nobiles2 pośredniczy między osobą inwestującą swoje środki (która w tym momencie będzie pożyczkodawcą), a pożyczkobiorcą, będąc naraz gwarantem spłaty pożyczki.

Decydując się na ten typ inwestycji możemy liczyć na wysokie dochody, lecz zarówno, nie tak jak w wypadku innych rentownych inwestycji, wiąże tu gwarancja zwrotu kapitału, bowiem Nobiles2, będąc swoistym poręczycielem całego przedsięwzięcia, umożliwia bezpieczne udzielanie pożyczek, kasując tym sposobem ryzyko zatracenia naszych środków. Dzięki inwestycji, jaką są pożyczki społecznościowe, oszczędzanie spełniło bezapelacyjnie najnowszy aspekt. Nie musi już polegać na otrzymywaniu drobnych kwot z lokat, lecz może konstytuować co więcej ponadprogramowe zarzewie pożytku.

Reklamy

Autor

obligacje241

Pożyczki społecznościowe z gwarancją zachowania kapitału to dobra alternatywna inwestycja, z której sam korzystam, co przybliża mnie do wolności finansowej - mojego stylu życia.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s